Çağrı Merkezi: 0 507 033 97 98

Açık Yeşil Ekoseli Tokalı Hazır Şapkaşal

69,00 TL
Stok Kodu KYŞL-T-ŞP-Ş-5109
Ürün Açıklaması

TOKA DETAYLI KEMERLİ HAZIR ŞAPKAŞAL

Kumaş Cinsi : Polyamid Kumaş

Ürün Özelliği : HEMEN TAK! ÇIK! Her mevsiminin aranan ürünlerindendir. Şal> Hazır Şal kategorisinde bulabilirsiniz. Kullanımı son derece kolaydır; şalı takıyorsunuz,Tokalı Kemer Detaylı alınlığın ucundaki bağcıkları ensede bağlıyorsunuz ve tepedeki büzgüleri düzeltip,şalı sağa ve sola yön değiştirip omuzlarınızdan salıyorsunuz, sonrasında ister tek bir tarafı boynunuza dolayın isterseniz iki tarafıda boynunuzdan sırtınıza doğru salın.stilinize uygun bir şal bağlama yöntemiyle de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir modeldir.

Kumaşımız  Polyamid Kumaştır. Polyamid kumaş sporcuların kullandığı özel bir kumaştır. Kumaş, nemi emer çabuk kurur, konforludur, ısı koruyucu özellikleri vardır ve kışın sıcak yazın serin tutar .Biçilmesi ve dikilmesi rahat, likralı bir kumaştır, iç göstermez. Her mevsim giyilebilir. Spor giyimde, günlük kıyafetlerde kullanılır. Bu tür kumaşın kullanıldığı giysiler çoğunlukla ütü de istemezler.

Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. Sıkmadan sererek kurutun!

Teslimat Tarihi : Türkiye içi 3-5 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü

EDİTÖRÜN NOTU : Her mevsimin özellikle de ilk bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezlerindendir.

Hafif olması ve terletmemesi sebebiyle yaz aylarında daha çok tercih edilen bir kumaş türüne sahiptir.

Satışa ilk çıktığı günden beri talep gören ürünlerimizdendir.

Siz de rahatlık ve şıklığa önem veriyorsanız Şal Kategorisinde HAZIR ŞAL kategorisinden beğendiğiniz modellerimizden birini seçebilirsiniz. 

ACELE EDİN! Tükenmeden alın! Çok Beğenildiler ve Hızla Tükeniyorlar! 2020 yılına damgası vuran ürünlerimizi KAÇIRMAYIN!...

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat & İade