Çağrı Merkezi: 0 507 033 97 98

Çizgili Siperli Lastik Tokalı Bone

49,00 TL
Stok Kodu S-TB-8017
Ürün Açıklaması

ŞAPKA GÖRÜNÜMLÜDÜR. LASTİKLİ TOKALI BONENİN SİPERLİ HALİDİR

Kumaş Cinsi : Krep

Ürün Özelliği : HEMEN TAK!TOPLA VE ÇIK! Topuzunuzu içine alabilen tokalıbone ilkbahar ve yaz mevsiminin aranan ürünlerindendir. Siperli tokalıbone ve tokalı bone kategorisinde bulabilirsiniz.Kullanımı son derece kolaydır; tokasıyla ürünü ensede topluyorsunuz ve yanlardaki büzgüleri düzeltip,ensenizdeki kısmı salık kullanmak istemiyorsanız ensedeki parçayı ikiye ayırıp sağ ve soldan iç kısma yerleştirin.hepsi bu kadar.

En önemli özelliği güneş ışınlarından sizi koruyan ön kısımda siperinin olmasıdır.

Kumaşımız kreptir. Biçilmesi ve dikilmesi rahat, likralı bir kumaştır. Az dökümlüdür, iç göstermez. Her mevsim giyilebilir, vucuda yapışmaz, yakmaz. Spor giyimde, günlük kıyafetlerde, abiye dikiminde yani her tür kıyafet dikimine uygundur. Tesettür giyimde sık kullanılır. Salaş ve dökümlü olması bu alanda da tercih sebebidir. Bu tür kumaşın kullanıldığı giysiler çoğunlukla ütü de istemezler.

Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.

Teslimat Tarihi : Türkiye içi 3-5 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü

EDİTÖRÜN NOTU : İlk bahar ve özellikle yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olmaya adaydır.

Hafif olması ve terletmemesi sebebiyle yaz aylarında daha çok tercih edilen bir kumaş türüne sahiptir.

Butik Ambar ürünleri piyasaya girdiği andan itibaren kalitesi ve kullanım kolaylığı ile siz tesettür giyim tercih eden hanımların gözdesi olmaya başladı. Sizlerden gelen güzel yorumlarla modellerimizi geliştirmeye devame ediyoruz. Tokalı tesettür bonemiz sizler tarafından büyük beğeni alınca tokalı bone modelimizi geliştirerek yazın güneş ışınlarının sizi rahatsız etmeyecek hale getirdik ve ön kısmına siper ekledik. 
En çok sorduğunuz sorular içerisinde ön siperliği sert plastik malzemeden mi yapılmış? Ön siperliği sizi rahatsız edecek sert bir malzemeden yapılmadığı gibi yıkandığı zaman formunu da koruyacak bir malzemeden yapılmıştır. Desenlerine hayran kaldığınız kalitesi ile de sizlerin gönlünü feth etmeye devam edeceğiz...
Kullanım rahatlığı ve hem gündelik kıyafetlerinizde hemde spor kıyafetlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz, şıklığınıza şıklık katacak en gözde bone çeşitleri ürünlerimizden olan tokalı bone modellerimiz 2020 yeni sezon ürünleri uygun fiyat ve yüksek kaliteyle butikambar.com´da!

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat & İade