Çağrı Merkezi: 0 507 033 97 98

Eau de Parfum ARTISTRY FLORA CHIC™

170,10 TL
Ürün Açıklaması

Ürün Kodu118641     Birim: 50 ml

 

OPPORTUNE PREMIUM günümüzün klas erkeği için yaratılmış özgün bir Eau de Toilette'tir. Modern bir şişede sunulan ve ciltte uzun süre kalıcılık sağlayan OPPORTUNE PREMIUM sofistike erkekler içindir.

 

Özellikleri:

Sichuan biberinin sıcaklığı ve mandalina, yasemin ve JUNGLE ESSENCETM* (Orman Özü) ile hafifler, yoğun sedir ve beyaz orman ruhu birleştirilir, parfümün serinliği vurgulanırken, duygular karışır. Sıcak ve soğuğun ikilemini barındıran bu fougère son derece erkeksi, son derece çok yönlü ve kalitelidir.

Cildinizde uzun süre kalıcı tensellik sağlamak üzere yüksek seviyede konsantredir.

* markası: V. MANE FILS, Société anonyme

 

Faydaları:

Bu fougère (eğreltiotu) parfüm içerdiği yüksek konsantrasyonda parfüm yağlarıyla kokunun cilt üzerinde daha uzun süre dayanmasını sağlar.

En olağanüstü fayda da özgün ekstraksiyon tekniğidir. Bu teknik, parfümlerin orijinal kokularını mükemmel bir biçimde yansıtmalarını sağlar.

İleri JUNGLE ESSENCE™* (Orman Özü) ekstraksiyon teknolojisi OPPORTUNE Premium'un baharatlı Pembe ve Sichuan Biberi notalarını doğrudan doğadan elde etmesini sağlar.

Zarif metalik cilalı şık şişe ve buz mavisi cam ile sıcak turuncu yazı kombinasyonu parfümün ikiliğini mükemmel bir biçimde tamamlar.

* markası: V. MANE FILS, Société anonyme

 

Bileşenler:

Üst Notalar:Pembe Biber, Orman Özü, Mandalina, Karpuz

Orta Notalar:Sichuan Biberi, Orman Özü, Yasemin, Lavanta

Alt Notalar:Amber, Beyaz Ağaçlar, Misk, Sedir Ağacı, Esansiyel Yağ 

 

Önerilen Kullanma Şekli:

Gün boyu istediğiniz sıklıkta boynunuza uygulayın. 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat & İade