Çağrı Merkezi: 0 507 033 97 98

Geliştirilmiş C Vitamini+HA Özel Bakımı ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™

280,00 TL
Ürün Açıklaması
Ürün Kodu: 120524      Birim: 12 ml sıvı + 0,61 g toz
 

Özgün Vita-C Kompleksin yüksek seviyede saflığı ve en ileri, yüksek seviyede konsantre Çift İşlevli Hiyaluronik Asit bileşenimizin tazeyken karıştırılmasıyla elde edilen bu yoğun bakım, mimik çizgilerini hedef alır ve gelecekte oluşmalarının önlenmesine yardımcı olur.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

Sizin İçin Ne Yapar

 •          Mimik çizgilerini anında hafifletmeye başlar ve görünürlüğünü hafifletir.
 •          Kaz ayakları, gülümseme çizgileri ve alındaki kırışıklıklar da dahil olmak üzere bütün mimik çizgilerini gözle görülür şekilde rahatlattığı klinik deneylerle kanıtlanmıştır.
 •          Yüzde dolgunluk hissi yaratılmasına, cildin kendi hacmini geri kazanmasına destek olarak, genç ve çekici bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Çevresel faktörlere karşı etkili antioksidan koruması sayesinde mimik çizgilerinin görünürlüğünün önlenmesine yardımcı olur.
 

Neden Seveceksiniz

Mimik çizgilerinin görünürlüğünü hafifletir ve gelecekte çevresel faktörler sonucu oluşmalarının önlenmesine yardımcı olur. Ayrıca, cildin dolgunluğunu korumasına yardımcı olur ve genel olarak daha sağlıklı ve genç bir görünüm yaratır.
Kullanmaya başlamadan hemen önce ürünü kendiniz karıştırarak hazırlar, tazeliğinin ve etkisinin maksimum düzeyde olmasını sağlarsınız.
 

Sizin İçin Bilgiler

 •          %100 Saf C Vitamini Tozu özgün Aktivasyon Kapakta bulunduğu için taze kalır ve etkisini maksimum seviyede muhafaza eder. C Vitamini deposu olan Aserola kirazımız Amway’in sahip olduğu, dünyanın en büyük Aserola kirazı çiftliğinde yetiştirilmektedir.
 •          Klinik olarak test edilmiştir.
 •          Özgün bileşenlerle zenginleştirilmiştir.
 •          2 güçlü teknolojiyi, Vita C Kompleks ve Çift İşlevli Hiyaluronik Asidin karışımını içerir.

 

 

Başlıca Özellikleri

 •          Kaz ayakları, gülümseme çizgileri, alındaki kırışıklıklar/endişe çizgileri, kaş çizgileri/somurtma çizgileri ve alındaki “11 çizgisi” olarak geçen derin çizgiler de dahil olmak üzere bütün önemli mimik çizgilerine etki ettiği klinik deneylerle kanıtlanmıştır.
 •          Yüzde dolgunluk hissi yaratılmasına, cildin hacmini geri kazanmasına destek olarak, genç ve çekici bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
 •          Etkili antioksidan koruması sayesinde çevresel faktörlerin neden olduğu çizgilerin görünürlüğünün hafifletilmesine yardımcı olur.
   

Kullanım Şekli

Ürün kullanılmadan önce, aşağıdaki şekilde aktive edilmelidir:

 •          Serum dolu şişenin damlalığını çıkarın ve yerine yenilikçi aktivasyon kapağı takın. İşlemi kolayca gerçekleştirebilmeniz için, kutu sonraki birkaç adım boyunca damlalığı muhafaza edecek şekilde tasarlanmıştır.
 •          %100 saf C vitaminini seruma eklemek için kapağın üstündeki düğmeye sıkıca bastırın.
 •          30 saniye süreyle, toz tamamen çözününceye kadar çalkalayın.
 •          Aktivasyon kapağın yerine damlalığı takın.
 •          Günde 2 kez, sabah ve akşam, bu konsantre formülden uygulama başına 4-5 damla kullanın.

Günlük kullanım:

 1.      Cildinizi günlük ARTISTRY™ temizleyici ve toniğinizle temizleyin.
 2.      ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Geliştirilmiş C Vitamini +HA Özel Bakım uygulayın, ardından ARTISTRY™ günlük konsantrenizi uygulayın.
 3.      Yüzünüze ve göz çevrenize günlük ARTISTRY™ nemlendiricilerinizi uygulayın.
   

Bileşenler

CONTAINER 1
WATER, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ALCOHOL DENAT, GLYCERETH-26, METHYL GLUCETH-20, POLYGLYCERIN-3, PHENOXYETHANOL, ALLANTOIN, SODIUM CITRATE, CHLORPHENESIN, PEG-8, XANTHAN GUM, CETETH-20, SODIUM HYALURONATE, FRAGRANCE/PARFUM, DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, SACCHARIDE ISOMERATE, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, CARRAGEENAN, MALPIGHIA PUNICIFOLIA (ACEROLA) FRUIT EXTRACT, PVM/MA COPOLYMER, MALTODEXTRIN, ACETYL OCTAPEPTIDE-3, SEA SALT, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LIMONENE, LINALOOL

CONTAINER 2
ASCORBIC ACID

 

 

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat & İade