Çağrı Merkezi: 0 507 033 97 98

Gri Detaylı Siperli Lastikli Tokalı Bone

49,00 TL
Stok Kodu S-TB-G-8014
Ürün Açıklaması

ŞAPKA GÖRÜNÜMLÜDÜR. LASTİKLİ TOKALI BONENİN SİPERLİ HALİDİR

Kumaş Cinsi : Viskon Kumaş

Ürün Özelliği : Mevsimlik kullanımına uygundur. Tüm topzunuzu içine alabildiğiniz ve en önemli özelliği güneş ışınlarından sizi koruyan ön kısımda siperinin olmasıdır.
Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. 
Teslimat Tarihi : Türkiye içi 2-4 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü

EDİTÖRÜN NOTU : Butik Ambar ürünleri piaysaya girdiği andan itibaren kalitesi ve kullanım kolaylığı ile siz tesettür giyim tercih eden hanımların gözdesi olmaya başladı. Sizlerden gelen güzel yorumlarla modellerimizi geliştirmeye devame ediyoruz. Tokalı tesettür bonemiz sizler tarafından büyük beğeni alınca tokalı bone modelimizi geliştirerek yazın güneş ışınlarının sizi rahatsız etmeyecek hale getirdik ve ön kısmına siper ekledik.
En çok sorduğunuz sorular içerisinde ön siperliği sert plastik malzemeden mi yapılmış? Ön siperliği sizi rahatsız edecek sert bir malzemeden yapılmadığı gibi yıkandığı zaman formunu da koruyacak bir malzemeden yapılmıştır. Desenlerine hayran kaldığınız kalitesi ile de sizlerin gönlünü feth etmeye devam edeceğiz...
Kullanım rahatlığı ve hem gündelik kıyafetlerinizde hemde spor kıyafetlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz, şıklığınıza şıklık katacak en gözde bone çeşitleri ürünlerimizden olan tokalı bone modellerimiz 2020 yeni sezon ürünleri uygun fiyat ve yüksek kaliteyle butikambar.com´da!

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat & İade