Çağrı Merkezi: 0 507 033 97 98

KİLO KONTROLÜ İÇİN ÖĞÜN YERİNE GEÇEN BAR - BİTTER ÇİKOLATALI BODYKEY by NUTRIWAY™

239,90 TL
Ürün Açıklaması

Ürün Kodu121056     Birim: Her karton kutuda 14 bar vardır

 

bodykey by NUTRIWAY Öğün Yerine Geçen Barlar sizi optimum duruma ve optimum kiloya ulaştırmak için çok lezzetli, sağlıklı bit yöntemdir.

 

Sizin İçin Ne Yapar

 • Kilo kontrolüne ve ulaşılan kilonun korunmasına katkı yapar, fakat aynı zamanda sağlıklı yaşam tarzı arayanlar için harikadır.
 • İçerdiği vitamin, mineral, lif ve protein sayesinde normal yemeklere besin yönünden dengeli bir alternatif sunar.
 • Pratik, atıştırma boyutundaki porsiyonları nedeniyle ‘yolda’ iken ve öğün zamanı her nerede iseniz yemek için uygundur.
 • Her NUTRIWAY beslenme tipiyle uyumludur, yani yaşamınız ne kadar yoğun veya karmaşık olursa olsun, her günlük rutine kolayca uyar.
 • Nefis Bitter Çikolata tadıyla damak zevkinizi doyuma ulaştırın ve kilo kontrol çabanızın ve sağlıklı yaşam tarzı yolculuğunuzun her lokmasının tadını çıkarın.

 

Neden Seveceksiniz

Yeni bodykey by NUTRIWAY Öğün Yerine Geçen Barlar günde 1 veya 2 öğün yerine tüketilmek için ve kilo kontrolü  ile sağlıklı yaşam tarzı amaçları için kolay ve etkili bir yöntemdir. Nefis Bitter Çikolata ve Tropik Meyveli lezzetlerinde sunulan bodykey Öğün Yerin Geçine Barlar  besin yönünden dengelidir ve pratik ‘atıştırma’ porsiyonu boyundadır. Yani, gününüzü nerede geçirirseniz geçirin, kilo kontrol yolculuğunuzun her lokmasının tadını çıkarın. Tüm bodykey by NUTRIWAY beslenme tipleri için uygundur ve doğal bileşenler, vitaminler ve minerallerle doludur. Öğün Yerine Geçen Barlar optimum yaşamınıza ulaşmak için optimum bir yöntemdir.

 

Sizin İçin Gerçekler

 • Günde 2 öğün yemek yerine bodykey by NUTRIWAY Öğün Yerine Geçen Barların alınması kilo kontrolüne katkı yapar.
 • Günde 1 öğün yerine bir bar alınması, hedefinize ulaştıktan sonra, bu kilonun korunmasına katkı yapar.

 

Başlıca Özellikleri

 • Tüm bodykey by NUTRWAY tipleri için (yağı azaltılmış, karbonhidratı azaltılmış, klasik tipler) uygundur ve tek porsiyonluk barlar olarak uygun şekilde ambalajlanmıştır.
 • Doğal bileşenler içerir ve yapay renklendiriciler, koruyucu maddeler, lezzet vericiler ve GDO bileşenleri yoktur.
 • 13 vitamin ve 11 mineralle (Besin Değeri) zenginleştirilmiştir ve lif oranı yüksektir.

 

Kullanım Şekli

 • bodykey by NUTRWAY Öğün Yerine Geçen Barları günlük beslenmenizin bir parçası olarak yanınıza alın.
 • Normal günlük yemek yerine 1 veya 2 Öğün Yerine Geçen Bar tüketin.
 • Amacınız kilonuzu korumak ise günde1 öğün yemek yerine, amaç kilo kontrolü ise 2 öğün yemek yerine Öğün Yerine Geçen Bar alın.

 

Bileşenler

bodykey by NUTRWAY Öğün Yerine Geçen Barı Bitter Çikolata Lezzeti

Bezelye proteini gevregi (bezelye proteini, bugday proteini, manyok nisastası), glikoz surubu, bitter çikolata parçaları [seker, toplam kakao kuru maddesi, yagsız kakao kuru maddesi, kakao yagı, emülgatör (soya lesitini)] %10.3, peyniraltı suyu proteini gevregi

[peyniraltı suyu proteini (süt), pirinç unu, emülgatör (soya lesitini)], hindiba kökü (Cichorium intybus), nem verici (gliserol), maltodekstrin,tatlandırıcı (maltitol), tatlı badem (Prunus amygdalus var. dulcus) %5, mineraller (dipotasyum fosfat, trikalsiyum fosfat, magnezyum

karbonat, demir(III) difosfat, çinko oksit, bakır(II) glukonat, mangan sülfat, sodyum selenit, potasyum iyodür), ayçiçek yagı, kakao kitlesi %3.3, düsük yaglı kakao %1.8, kakao parçaları %1.5, aroma verici (dogal tereyagı (süt), vanilya), tuz, emülgatör (yag asitlerinin mono- ve

digliseritlerinin sitrik asit esterleri), vitaminler (C vitamini (L-askorbik asit), B3 vitamini (nikotinik asit), E vitamini (DL-alfa-tokoferil asetat), B5 vitamini (D-pantotenat, kalsiyum), B2 vitamini (riboflavin), B6 vitamini (piridoksin hidroklorür), B1 vitamini (tiamin hidroklorür),

A vitamini (retinil asetat), pteroilmonoglutamik asit (folik asit), K vitamini (fitomenadion), D-biotin, D vitamini (kolekalsiferol), B12 vitamini (siyanokobalamin), asitlik düzenleyici (sitrk asit).

Menşe Ülke:Hollanda

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat & İade