Çağrı Merkezi: 0 507 033 97 98

Pembe Kahve Minik Çiçek Detay Beyaz Biritli Bone

59,00 TL
79,00 TL
%25 İNDİRİM
Stok Kodu 3BRT-B-7009
Ürün Açıklaması

biritli bone modeli ürün açıklaması

Kumaş Cinsi : Krep

Ürün Özelliği : HEMEN TAK! VE ÇIK! Topuzunuzu içine alabilen tokalıbone ilkbahar ve yaz mevsiminin aranan ürünlerindendir.

Kumaşımız kreptir. Biçilmesi ve dikilmesi rahat, likralı bir kumaştır. Az dökümlüdür, iç göstermez. Her mevsim giyilebilir, vÜcuda yapışmaz, yakmaz. Spor giyimde, günlük kıyafetlerde, abiye dikiminde yani her tür kıyafet dikimine uygundur. Tesettür giyimde sık kullanılır. Bu tür kumaşın kullanıldığı giysiler çoğunlukla ütü de istemezler.

Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.

Teslimat Tarihi : Türkiye içi 3-5 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü

EDİTÖRÜN NOTU : İlk bahar ve özellikle yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olmaya adaydır.

Hafif olması ve terletmemesi sebebiyle yaz aylarında daha çok tercih edilen bir kumaş türüne sahiptir.

Butik Ambar ürünleri piyasaya girdiği andan itibaren kalitesi ve kullanım kolaylığı ile siz tesettür giyim tercih eden hanımların gözdesi olmaya başladı. Sizlerden gelen güzel yorumlarla modellerimizi geliştirmeye devame ediyoruz. Tek biritli ve üç biritli olmak üzere tesettür bonemiz sizler tarafından büyük beğeni alınca bone modelimizi geliştirerek yazın güneş ışınlarının sizi rahatsız etmeyecek hale getirdik ve ön kısmına siper ekledik. Bazı modellerimizde siperde bulabilirsiniz.
En çok sorduğunuz sorular içerisinde ön siperliği sert plastik malzemeden mi yapılmış? Ön siperliği sizi rahatsız edecek sert bir malzemeden yapılmadığı gibi yıkandığı zaman formunu da koruyacak bir malzemeden yapılmıştır. Desenlerine hayran kaldığınız kalitesi ile de sizlerin gönlünü feth etmeye devam edeceğiz...
Kullanım rahatlığı ve hem gündelik kıyafetlerinizde hemde spor kıyafetlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz, şıklığınıza şıklık katacak en gözde bone çeşitleri ürünlerimizden olan biritli bone modellerimiz 2020 yeni sezon ürünleri uygun fiyat ve yüksek kaliteyle butikambar.com´da!

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat & İade