Çağrı Merkezi: 0 507 033 97 98

Power Duo ARTISTRY™ Intensive Skincare

740,50 TL
Ürün Açıklaması

Ürün Kodu: 119522     Birim: 2’li Set (20 ml ve 30 ml)

 

Birlikte kullanıldığı zaman mükemmel olan bu iki ürün cildinizin parlaklığını ve yapısını geliştirir.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

Sizin İçin Ne Yapar

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE YENİLEYİCİ PEELING ile ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE GELİŞMİŞ CİLT TAMAMLAYICININ etkilerini birleştirerek gözenek görünüşünde desteklenmiş bir etki yaratın:

 • YENİLEYİCİ PEELİNG CİLT YÜZEYİNİ ANINDA ALINAN SONUÇLARLA YENİDEN YAPILANDIRIR VE YENİLER.
 • GELİŞMİŞ CİLT TAMAMLAYICI gözle fark edilebilen gözenekleri anında etki eder. 
 • Bu iki ürün birlikte kullanılabilir fakat peş peşe uygulamamanız gerekir (birini sabah diğerini akşam kullanın).

 

Neden Seveceksiniz

Bu 2 uygulamanın birleşik gücü ile daha parlak ve kadife cilde sahip olacaksınız. Bu iki cilt soyucu ürün gözeneklerin görünüşünün geliştirilmesine odaklanarak cildinizi daha parlak görünen bir konuma dönüştürür. Bunları birlikte kullanmak etkilerini artırırken normal fiyat üzerinden %10 tasarruf sağlar.

 

Sizin İçin Gerçekler

 • YENİLEYİCİ PEELİNG size anında sonuçlar verir, neticede hemen pürüzsüz bir cilt deneyimi yaşarsınız.
 • Birlikte kullanıldığında bu ürünler gözenek görünüşün gelişmesini destekleyerek daha iyi, daha hızlı cilt soyulması sunar.
 • ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Power Duo ürün paketi 2 üründen oluşmakta ve %10 fiyat indirimi ve tam PD/İşH ile satılmaktadır:
  ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Gelişmiş Cilt Tamamlayıcı - 30 ml
  ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Yenileyici Peeling - 30 ml

 

Başlıca Özellikleri

 • YENİLEYİCİ PEELİNG size gözeneklerin görünüşünü yeniden şekillendirmek ve cildin doğal cilt yenileme sürecini takviye etmek üzere kimyasal peelinge bir alternatif sunar.
 • GELİŞMİŞ CİLT TAMAMLAYICI size patentli, asitsiz bileşenlerimizle gözle fark edilebilen gözenekler için profesyonel kür* ile karşılaştırılabilecek sonuçlar verir.

* Sonuçlar operatör/kozmetik işlemle eşdeğer değildir.

 

Kullanım Şekli

 • İki ürünü aynı cilt bakım seansında asla peş peşe kullanmayın.
 • YENİLEYİCİ PEELİNG ile peeling yapmak istediğiniz günlerde peeling ürününü ya sabah ya akşam yalnız bir kez kullanın, bunu o seansta GELİŞMİŞ CİLT TAMAMLAYICI yerine kullanın. O günkü diğer seans için GELİŞMİŞ CİLT TAMAMLAYICI normal olarak kullanın ve YENİLEYİCİ PEELİNGİ o gün ikinci kez kullanmayın.
 • Göz çevresindeki ciltle temastan kaçının.

 

Bileşenler

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE POWER DUO iki çok etkili cilt tamamlayıcı uygulamamızı içermektedir. YENİLEYİCİ PEELİNG cildi yumuşatma ve cildi arıtıma yeteneği ile tanınmaktadır. GELİŞMİŞ CİLT TAMAMLAYICI kusursuz bir cila için kahraman yeniden yapılandırıcı ürünümüzdür. İçerdiği bitkisellerin ve özgün bileşenlerin sofistike karışımı ile cildinizi belirgin ölçüde dönüştürür. YENİLEYİCİ PEELİNG mantar enzimi Mucor Mieheinin doğal cilt soyucu gücüne dayanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat & İade