Çağrı Merkezi: 0 507 033 97 98

Protein Barlar – Kakaolu XS™

191,30 TL
Ürün Açıklaması

Ürün Kodu121608     Birim: 12 bar x 60 g e / 720 g

 

XS™ Protein Barları uygun bir formatta yağsız kas gelişmesini ve sürdürülmesini sağlar. Spor sonrası iyileşmeyi ve atıştırma ihtiyaçlarını destekler.
 

Size Faydası Nedir

  1. Hedefe yönelik protein karışımı (20 g) ile yağsız kas gelişimine katkı yapar, kaslar hızlı ve yavaş sindirilen proteinlerle düzenli bir iyileşme desteği akışı elde eder.
  2. Hücrelerin oksitlenme stresinden korunmasına katkıda bulunan Selenyum ile zenginleştirilmiştir.
  3. Saf bir bar olarak tasarlanan ürün çok kaliteli bileşenler, yüksek oranda lif (BRD - önerilen günlük miktarın %50’si) içerir, şeker içermez. Bu şekliyle ürün fark yaratır.
     

Neden Hoşunuza Gidebilir

Aktif yaşamdan en iyi şekilde faydalanmak size ekstra yol aldıracak doğru takviye edici gıdaları seçmek demektir. XS Protein Bar, tam ihtiyaç duyulduğu anda vücudunuza ihtiyacı olanları vererek, komple potansiyele ulaşmasını sağlar. Bu yeni XS Protein Barlar egzersizden sonra yağsız kas gelişmesini pratik, taşınabilir bir formatta desteklemek için tasarlanmıştır. Her protein bar amaca yönelik bir protein karışımı ile hızlı ve yavaş salınan proteinlerin düzenli akışını sağlayarak protein sentezini daha uzun bir süre desteklemiş olur. Hücrelerin oksitlenme stresinden korunmasına katkı yapan Selenyum ile zenginleştirilen bu gelişmiş Protein Barlar bir performans desteğine ihtiyacınız olduğunda her zaman elinizin altındadır.

 

Bilmeniz gerekenler

Her aşamada daha iyi performans için tüm XS™ serisini deneyin

 

Başlıca Özellikleri

  • Hızla eyleme geçen ve çok etkili ürün egzersizden sonra kullanmak için tasarlanmıştır, işlevi yağsız kas dokusu gelişmesini artırmak ve yorgunluğu azaltmaktır.
  • Güçlü bileşenler ve temel vitaminler içeren her bar tam 20 g dozda yüksek kalitede protein sağlar.
  • Yoğun bir gün boyunca sağlıklı bir atıştırmalık da olabilir. Çünkü lif oranı yüksektir (15,8 g) ve şeker içermez.
  • Kakaolu

 

Kullanım Şekli

Egzersizden sonra XS™ Protein Bara uzanarak lezzetli, besleyici bir çalışma sonrası dinlendirici ürün alın. Pratik, taşınabilir şekliyle yoğun bir gün boyunca sağlıklı bir atıştırmalık olarak da kullanabilirsiniz.

Ayrıca, dengeli ve çeşitlendirilmiş bir beslenme ve sağlıklı bir yaşam tarzı genel önem taşır. Diyabetler(Şeker hastaları) için uygun değildir.

15 yaş altı çocuklar ve hamile kadınlar, sadece hekim ve diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Bu ürünler hekim ve diyetisyen önerilerine göre tüketilmelidir. 

 

Süt Proteini, Izomaltooligosakkarit, Nem Verici (gliserol), Oligofruktoz, Kakao Kitlesi (%5-10), Bezelye Proteini, Bugday Nisastası, Ayçiçegi Yagı, Düsük Yaglı Kakao, Kakao Parçaları (%1-5), Aroma Verici (Dogal Vanilya Aroması), Emülgatör (Yag asitlerinin mono- ve digliseritlerinin sitrik asit esterleri [E472c]), Tatlandırıcı (Steviol Glikozitleri), B2 Vitamini (Riboflavin), B1 Vitamini (Tiamin Hidroklorür), B6 Vitamini (Piridoksin Hidroklorür), B12 Vitamini (Siyanokobalamin), Sodyum Selenit.

TATLANDIRICI İÇERİR.

 

 

 

 

 

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat & İade