Çağrı Merkezi: 0 507 033 97 98

Sarı Siyah Desenli Yeşil Atkılı Bone

49,00 TL
Stok Kodu AT-B-6012
Ürün Açıklaması

Kumaş Cinsi : Krep

Ürün Özelliği : HEMEN TAK!TOPLA VE ÇIK! Topuzunuzu içine alabilen tokalıbone ilkbahar ve yaz mevsiminin aranan ürünlerindendir. Siperli tokalıbone ve tokalı bone kategorisinde bulabilirsiniz.Kullanımı son derece kolaydır; tokasıyla ürünü ensede topluyorsunuz ve yanlardaki büzgüleri düzeltip,ensenizdeki kısmı salık kullanmak istemiyorsanız ensedeki parçayı ikiye ayırıp sağ ve soldan iç kısma yerleştirin.hepsi bu kadar.

En önemli özelliği güneş ışınlarından sizi koruyan ön kısımda siperinin olmasıdır.

Kumaşımız kreptir. Biçilmesi ve dikilmesi rahat, likralı bir kumaştır. Az dökümlüdür, iç göstermez. Her mevsim giyilebilir, vucuda yapışmaz, yakmaz. Spor giyimde, günlük kıyafetlerde, abiye dikiminde yani her tür kıyafet dikimine uygundur. Tesettür giyimde sık kullanılır. Salaş ve dökümlü olması bu alanda da tercih sebebidir. Bu tür kumaşın kullanıldığı giysiler çoğunlukla ütü de istemezler.

Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.

İade ve değişim : 15 gün içinde koşulsuz iade ve değişim

Teslimat Tarihi : Türkiye içi 3-5 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü

EDİTÖRÜN NOTU : İlk bahar ve özellikle yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olmaya adaydır.

Hafif olması ve terletmemesi sebebiyle yaz aylarında daha çok tercih edilen bir kumaş türüne sahiptir.

Butik Ambar ürünleri piyasaya girdiği andan itibaren kalitesi ve kullanım kolaylığı ile siz tesettür giyim tercih eden hanımların gözdesi olmaya başladı. Sizlerden gelen güzel yorumlarla modellerimizi geliştirmeye devame ediyoruz. Tokalı tesettür bonemiz sizler tarafından büyük beğeni alınca tokalı bone modelimizi geliştirerek yazın güneş ışınlarının sizi rahatsız etmeyecek hale getirdik ve ön kısmına siper ekledik. 
En çok sorduğunuz sorular içerisinde ön siperliği sert plastik malzemeden mi yapılmış? Ön siperliği sizi rahatsız edecek sert bir malzemeden yapılmadığı gibi yıkandığı zaman formunu da koruyacak bir malzemeden yapılmıştır. Desenlerine hayran kaldığınız kalitesi ile de sizlerin gönlünü feth etmeye devam edeceğiz...
Kullanım rahatlığı ve hem gündelik kıyafetlerinizde hemde spor kıyafetlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz, şıklığınıza şıklık katacak en gözde bone çeşitleri ürünlerimizden olan tokalı bone modellerimiz 2020 yeni sezon ürünleri uygun fiyat ve yüksek kaliteyle butikambar.com´da!

ATKILI BONE
Kumaş Cinsi :
Bonesi ve atkısı kreptir. 

Ürün Özelliği : TAK!VE ÇIK! Kullanım kolaylığı ile topuzunuzu hemen alabilen bonemiz size her mevsim kullanım sağlar. Bonesi ve atkısı ile ürün 2 parçadır.Boneyi kafanıza taktıktan sonra atkısını başınızın ortasına doğru yerletirerek kullanın ve ensenizde ister düğümleyin ister düğümlemeden sağ ve sola doğru atarak boynunuza dolayın.

Yıkama: 30 derecede yıkanabilir.

Teslimat Tarihi: Türkiye içi 3-5 iş günü / Avrupa - Amerika 4-7 iş günü

 EDİTÖRÜN NOTU : Size spor kullanımı ile günlük hayatın koşuşturmasında sorun çıkarmaz.Tesettür bone modelleri içerisinde değişik kombinler yaparak kullanabileceğiniz atkılı bone modelleri 2020 ilkbahar / yaz sezonu içerisinde en çok tercih edilecek ürünler arasında şimdiden yerini almaktadır. Sitemizde yer alan birbirinden farklı atkılı bone modelleri içerisinden tarzınıza uyacak kombinleri keyifle yapabilirsiniz.Acele edin!Tükenmeden alın!

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat & İade