Çağrı Merkezi: 0 507 033 97 98

Sensitive Konsantre Toz Çamaşır Deterjanı AMWAY HOME™ SA8™

203,70 TL
Ürün Açıklaması

Ürün Kodu: 109851      Birim: Adet (3 kg)

 

SA8™ Sensitive Toz Camaşır Deterjanı

30-95˚C arasındaki tüm sıcaklıklarda temizlik sağlayan bu nazik deterjan özellikle genç ve hassas ciltler için geliştirilmiştir.

 

Özellikleri:

  • Doğal türevli bileşenler içeren formül pediatristler ve dermatologlar tarafından onaylanmıştır.
  •  Tahriş yaratabilecek kalıntı bırakmaz.
  •  En inatçı lekeleri yok eden nazik fakat kusursuz temizlik.


Önerilen Kullanım Şekli:

SA8™ Sensitive Konsantre Toz Çamaşır Deterjanı, yatak takımları, havlular, bebek bezleri ve giysileri gibi evdeki her türlü çamaşır için idealdir.

  • Çamaşırı kumaş tipi, renk ve kirlilik derecesine göre ayırın
  • Lekelere (süt, mama, kan) SA8 Yıkama Öncesi Sprey uygulayın veya 20 ml SA8 Sensetive'i bir tas soğuk su içerisine karıştırın ve lekeli çamaşırları 30 dakika kadar bu suya bastırın
  • Çamaşırları önerilen en sıcak derecede yıkayın.

SA8™ Sensitive Konsantre Toz Çamaşır Deterjanı ile birlikte klorlu bir ağartıcı kullanılması, oksijenli ağartıcının gücünü azaltabilir. Daha etkili ağartıcı gerektiği takdirde, AMWAY HOME™ Her Cins Kumaş Beyazlatıcısı kullanın.

Lütfen dikkat:

  • Elde yıkama yapıldığında, deterjanlı solüsyonla temas sonrasında eller mutlaka bol suyla iyice yıkanmalıdır.


Güvenlik Bilgisi:

TEHLİKE Ciddi göz hasarına yol açar. Yutulması halinde zararlıdır. Koruyucu eldiven/koruyucu kıyafet/göz koruyucu/ yüz koruyucu kullanın. GÖZLERLE TEMAS HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Kontak lens varsa ve çıkarması kolaysa çıkarın. Sürekli durulayın. Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya doktoru/hekimi arayın. Bu ürünü kullanırken hiçbir şey yemeyin, içmeyiniz veya sigara içmeyin. Tıbbi tavsiye gerekiyorsa, ambalajı veya etiketi saklayın. İçeriği/kabı sanayi yakma fabrikasında bertaraf edin. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın.

 

 

 

 

 

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat & İade