Çağrı Merkezi: 0 507 033 97 98

XS™ Elektrolitler İçeren Portakal ve Misket Limonu Aromalı İçecek Tozu

152,80 TL
Ürün Açıklaması

Ürün Kodu121604    Birim: 15 x 25 g Paket

 

XS™ Elektrolitler İçeren Portakal ve Misket Limonu Aromalı İçecek Tozu artan performansı desteklerken ve bitkinliği geciktirirken fiziksel aktivite esnasında anında bir ferahlık verir.
 

Size Faydası Nedir

  • XS™ Elektrolitler İçeren Portakal ve Misket Limonu Aromalı İçecek Tozu dengeli bir karbonhidrat ve 5 elektrolit formülüdür. Fiziksel egzersiz boyunca vücudunuzun su emilimini artırır ve elektrolit düzeylerini takviye ederek çalışmanızı uzatmanıza yardım eder. 
  • Susuzluğu giderir, karbonhidratları yeniler ve enerji verir.
  • Kaliteli Guarana, Maca Kökü ve Kersetin içerir.
  • Yavaş ve hızlı salınan karbonhidratlar uzun çalışmalara enerji verir ve bitkinliği geciktirir.

Uzun spor sırasında zihinsel ve fiziksel gücü artırarak vücudun strese tepkisini azaltır.
 

Neden Hoşunuza Gidebilir

Çalışmanızı bir adım ileri götürecek gelişmiş, üst düzey ferahlama mı arıyorsunuz? XS™ Elektrolitler İçeren Portakal ve Misket Limonu Aromalı İçecek Tozu ile fiziksel egzersizden en iyi sonuçları almak standart bir olay olmuştur. Bu güçlü, ileri spor içeceği temel vücut enerjisi ile güçlü bileşenleri bir araya getirerek klasik ferahlamanın çok üzerine çıkar. Karbonhidratlar fiziksel aktiviteye enerji verirken elektrolitler su emilimini zenginleştirerek susuz kalmayı önler. Başka bir deyişle, sizin kadar sıkı çalışan su desteği ile XS Elektrolitler İçeren Portakal ve Misket Limonu Aromalı İçecek Tozu sizi dimdik ayakta tutar.
 

Bilmeniz Gerekenler

  • Kapsamlı XS Koleksiyonunun bir bölümü fiziksel egzersiz sırasında ferahlamak için tasarlanmıştır.
  • Guarana, Maca Kökü ve Kersetini bir araya getiren özel bir üçlü içerir. 

Egzersiz boyunca ter ile yitirilen 5 Temel Elektroliti yerine koyar.  Bir karbonhidrat karışımının parçası olan elektrolitler su emilimini artırarak susuzluğun önlenmesine yardım eder.

 

Başlıca Özellikleri

  • Egzersiz esnasında ve sonrasında kullanmak için tasarlanmış, hızla eyleme geçen ve ferahlatan ürün sıvıları takviye eder ve yardımcı enerji desteği sağlar.
  • Güçlü bileşenler ve temel elektrolitler içerir.
  • En iyi sonuçlar diğer XS ürünleriyle birlikte kullanıldığında alınır.


Kullanım Şekli

Hipotonik içecek için 1 poşet ürünü 500 ml suda, izotonik içecek için 400 ml suda eritin. 

Fiziksel aktivite  esnasında veya sonrasında tüketin.  
Bir poşet 60 mg kafein içerir.

Ayrıca, dengeli ve çeşitlendirilmiş bir beslenme ve sağlıklı bir yaşam tarzı genel önem taşır.

Hamile kadınlar ve çocuklar için uygun değildir.


İçindekiler

(1 Tek Kullanımlık Toz Paket İçin): Maltodekstrin, Dekstroz, Fruktoz, Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit), Aroma Verici (Dogal Portakal Aroması ve Misket Limonu Aroması) (%3), Asitlik Düzenleyici (Tripotasyum Sitrat, Trisodyum Sitrat), Guarana (Paulinia cupana) (Çözünür Kuru Ekstraktı %24 kafein içerir), Ortofosforik Asitin Kalsiyum Tuzları, Tuz, Magnezyum Karbonat, Potasyum Klorür, Kalsiyum Karbonat, Palm Yagı, Lepidyum Kökü Tozu (Lepidium meyenii) (%0,12), Renklendirici (Karotenler [E160a]), Kuersetin (%0,045), Tatlandırıcı (Sukraloz [E955]), D Vitamini (Kolekalsiferol).

 

 

 

 

 

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat & İade