Çarkıfelek Hardal&Siyah Tokalı Atkılı Şapka Şal
Çarkıfelek Hardal&Siyah Tokalı Atkılı Şapka Şal

Çarkıfelek Hardal&Siyah Tokalı Atkılı Şapka Şal

Fiyat : $10.66(KDV Dahil)

BAHAR& KIŞ/TOKALI ATKILI ŞAPKA ŞAL

Kumaş Cinsi :Şapkası; trikodur. Atkısı da trikodur. Şalı yani atkısı şapkaya birleşiktir.

Ürün Özelliği : HEMEN TAK! VE ÇIK!Topuzunuzu içine alabilen atkılı şapkamız; Bahar&Kış mevsiminin aranan ürünlerindendir.. Kullanımı son derece kolaydır; şapka kafanıza yerleştirdikten sonra ATKISINI/ŞALINI omuzlarınıza atıp kullanın; atkısı omuzlarınızı kapatacak genişliktedir.Atkısı şapkayla ense kısmında birleşiktir.Dilerseniz bu atkıyı çıkarıp ayrı da kullanabilirsiniz, isteğinize kalmış.Sonra şalı boynunuza dolayın;hepsi bu kadar.

Yıkama: 30 derecede elde  yıkanabilir.

EDİTÖRÜN NOTU :Bahar&Kış aylarının vazgeçilmezlerindendir.Sonbahar&Kış aylarında daha çok tercih edilen bir kumaş türüne sahiptir.

Fotoğraflarda hiçbir müdahale yoktur. Ürün çekimi yapılır ve yüklenir. Çekimlerden kaynaklı renk değişimlerini en aza indirmek için fotoğraflarda fotoşop kulanmamaktayız.

Satışa ilk çıktığı günden beri talep gören ürünlerimizdendir. Butikmabar modellerini müşterilerinin kullanım rahatlığını düşünerek tasarlar. Butikambar kreasyonları başka hiçbir yerde bulamayacağınız kaliteye ve modellere sahiptir. Sizde Butikambar'ın seçkin müşterileri arasında yerinizi almak için acele edin! Çünkü ürünlerimiz kısa sürede tükeniyor.

2020 yılına damgasını vuran Butikambar 2021 yılınında gözde olacak!...

Herbiri birbirinden şık modellerimizden biriniz seçin!Tükenmeden alın! Sınırlı Sayıdadır!KAÇIRMAYIN!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR