Çağrı Merkezi: 0 551 982 72 38

Çarkıfelek Model Açık Sütlü Kahve Tek Biritli Beyaz Çiçekli Fularlı Şapka

220,00 TL
500,00 TL
%56 İNDİRİM
Stok Kodu 108-BST-060322
Barkod BTKMBR-108-BST-060322
Ürün Açıklaması

İLKBAHAR&YAZ
FULARLI ŞAPKA

Kumaş Cinsi :Şapkası; interloktur. Fuları şifondur. Fuları Hediyedir. Şapkaya uygun bir fularla kombinlenerek gönderilir.

Ürün Özelliği : HEMEN TAK! VE ÇIK! Topuzunuzu içine alabilen fularlı şapkamız; ilkbahar ve yaz mevsiminin aranan ürünlerindendir. Fularlı Şapka son derece şıktır. Kullanımı son derece kolaydır; şapkayı kafanıza yerleştirdikten sonra fularını biritten geçirip, omuzlarınıza atıp kullanın. İsterseniz boynunuza dolayın; hepsi bu kadar...

Kumaşımız interloktur. Kumaşının kalitesi ve rahatlığı nedeniyle bu alanda tercih sebebidir .Bu ürünle çok şık olacaksınız.

Yıkama: 30 derecede yıkanabilir. Elde yıkamanız tavsiye edilir.

EDİTÖRÜN NOTU : İlkbahar ve yaz aylarının vazgeçilmezlerindendir. Çok tercih edilen bir kumaş türüne sahiptir. Satışa ilk çıktığı günden beri talep gören ürünlerimizdendir. Siz de rahatlık ve şıklığa önem veriyorsanız Atkılı Şapka/ Fularlı Şapka modellerimizden birini seçebilirsiniz.

Yıla damgasını vuracak modeller!...Herbiri birbirinden şık modellerimizden biriniz seçin! Tükenmeden alın! Sınırlı Sayıdadır! KAÇIRMAYIN!
ACELE EDİN! BİLİYORSUNUZ ÇABUK TÜKENİYOR.

Yorumlar
Yorum Yap
Teslimat & İade